Reklama

LBBW financuje nový rezidenční projekt Pod Ladronkou

30.1.2012

LBBW Bank CZ a.s. bude financovat výstavbu bytového projektu Pod Ladronkou. Komplex dvou budov, čtyřpodlažní a pětipodlažní, bude realizován v oblíbené rezidenční oblasti Prahy 5 – Smíchova. Celkové náklady projektu dosahují 130 miliónů Kč.


Výstavba projektu Pod Ladronkou byla zahájena na konci roku 2011 a bude dokončena v polovině roku 2013. Projekt společnosti V Invest CZ zahrnuje 26 bytových a 2 nebytové jednotky včetně garáží v suterénu a venkovních parkovacích míst. Dispoziční řešení maximálně využívá strategické umístění bytů pod vrcholem Strahovského kopce, blízkosti městského centra Anděl i nedalekého parku Ladronka ke komfortnímu bydlení. Výborná dopravní dostupnost, jedinečné výhledy na Prahu, komplexní občanská vybavenost včetně blízké mateřské i základní školy podtrhují atraktivitu projektu.
LBBW Bank poskytla společnosti V Invest CZ střednědobý úvěr na financování výstavby a pro kupující připravuje zvýhodněné hypotéky (ocenění zdarma, snížený poplatek za zpracování, lepší úrokové sazby apod.).
 „Jsme přesvědčeni, o vysoké kvalitě projektu Pod Ladronkou, a to jednak díky zkušenostem společnosti V Invest CZ a.s. na českém rezidenčním trhu, ale především s ohledem na atraktivní lokalitu a kvalitu bydlení, která je nabízena za odpovídající ceny. Zájemcům o bydlení jsme připraveni poskytnout servis v oblasti hypotečního financování,“ uvedl k projektu Josef Šilhánek, ředitel Financování nemovitostí LBBW Bank CZ. „Při rozhodování vždy klademe důraz na kvalitu a zajímavost, či určitou unikátnost projektu, a to, myslím, bude v tomto projektu zcela splněno,“ doplňuje Josef Šilhánek.
Ing. Jaroslav Vondřička, předseda představenstva společnosti V Invest CZ a.s., komentoval spolupráci na tomto projektu: „LBBW Bank CZ je financující bankou projektu nejen díky nabídnutým podmínkám financování. Přesvědčil nás především individuální přístup banky při vyjednávání financování a vstřícný postoj banky k zajištění finančních prostředků našich klientů.“
LBBW Bank CZ je německou bankou se zaměřením na fyzické osoby, privátní a firemní bankovnictví, a v neposlední řadě na financování zajímavých a perspektivních realitních projektů.

Podrobnější informace o projektu Pod Ladronkou: www.podladronkou.cz  
Tisková zpráva LBBW, leden 2012

Doplněno stavbawebem:
Architety projektu jsou Jan Viktorin a Radka Brožová z ABV ateliéru 

 

 

 

 

 

 

 

 

Katalog produktů

Komentáře ke článku

hruza Niki 2.5.2012 21:40

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvekPřihlášení
Nastavit jako výchozí

DŮM A BYT

koktejl Coconut Beach

MODERNÍ BYT

Malé spotřebiče jako neocenitelní pomocníci

MŮJ DŮM

Čističe na vodní kámen i mastnotu

IMATERIÁLY

 

Redakční systém WebRedakce
NETservis s.r.o. © 2015

© Business Media, s. r. o., 2007–2010
Mapa webu   XML Sitemap  RSS kanál