Reklama

Olověný Dušan

15.3.2012

Zimní kolo 19. ročníku soutěže studentů architektury a designu Fakulty architektury ČVUT v Praze pořádané Spolkem posluchačů architektury vyvrcholí výstavou nominovaných prací v Národním technickém muzeu, která potrvá od 15. března do 15. dubna 2012.

Pod neobvyklým názvem se skrývá lákavá příležitost k nezávislému posouzení kvality výuky a tvůrčí praxe na fakultě architektury ČVUT v Praze. Originální soutěžní prezentaci studentských prací, studií, návrhů, projektů, trojrozměrných modelů, prostorových kompozic a designových aplikací nabízejí nejširší veřejnosti sami studenti. Pro další kolo tradičního studentského klání pořadatelé tentokrát zvolili reprezentativní a tématu akce adekvátní prostory Národního technického muzea, což předurčuje i potvrzuje industriální charakter stylového zaměření soutěže i připravované výstavy.

Výstavu, která představí architektonická a designérská díla jednotlivců i ateliérů, zahájí v Národním technickém muzeu 15. března v 20:00 vernisáž s následným galavečerem a vyhlášením vítězných studentských prací.


Za regulérní, spravedlivý a důstojný průběh soutěže ručí nestranná a nezávislá porota ve složení 

kategorie architektura:
Tomáš Brix
Milena Sršňová
Jaroslav Wertig
David Kraus

kategorie design:
Jan Němeček
Dušan Poliaček
Petr Lešek

Pořadatelé slibují pozoruhodnou a reprezentativní podívanou, která umožní veřejnosti bezprostředně a zblízka nahlédnout do studentské tvůrčí dílny vysokého učení, jež tradičně a poctivě podporuje a rozvíjí talent budoucích českých architektů a designérů.

Katalog produktů

Komentáře ke článku

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvekPřihlášení
Nastavit jako výchozí

DŮM A BYT

Kvalitní skleník se určitě vyplatí

MODERNÍ BYT

Activ´Air - čistý vzduch po generace

MŮJ DŮM

Peugeot: Speciální nabídka crossoverů 2008 a 3008

IMATERIÁLY

 

Redakční systém WebRedakce
NETservis s.r.o. © 2015

© Business Media, s. r. o., 2007–2010
Mapa webu   XML Sitemap  RSS kanál