ArchiCAD STAR(T)Edition 2011 byl uvolněn pro Česko

ArchiCAD STAR(T)Edition 2011 byl uvolněn pro Česko

 
 
 
 

ArchiCAD STAR(T)Edition 2011 byl uvolněn pro Česko

Centrum pro podporu počítačové grafiky ČR, s.r.o., oznamuje uvedení české lokalizace ArchiCADu STAR(T)Edition 2011, nejnovější verze projekčního systému pro architekty a projektanty zpřístupňující technologii Building Information Modeling (BIM) každému.

"ArchiCAD STAR(T)Edition 2011 je již šestou verzí "startovního" ArchiCADu a mezi českými projektanty se jedná o velmi oblíbené řešení," řekl ing. Tomáš Lejsek, ředitel CEGRA. "Díky příznivé ceně STAR(T)Edition zpřístupňuje výhody BIM projektování širokému spektru uživatelů, od samostatných projektantů po stavební firmy.”

Nový ArchiCAD STAR(T)Edition 2011 je postaven na technologii virtuální budovy ArchiCADu 14. Jeho funkce a možnosti jsou vyladěny tak, aby odpovídaly potřebám menších projekcí a stavebních firem ArchiCAD STAR(T)Edition 2011 obsahuje všechny nástroje potřebné pro vytvoření virtuální budovy a následného generování technické dokumentace všech stupňů. Nové funkce verze 2011 zahrnují:
částečné zobrazení konstrukcí
natočení pohledů
stíny v pracovním okně OpenGL
vyladěná správa knihoven
texty před a za kótou
vylepšená práce i interaktivními výkazy
rozšířené možnosti oken a dveří
pravítko
přímé načítaní geodetických dat
podpora TZB modeláře
komunikační můstek pro export a import DWG 2010
optimalizace výkonu
 

ArchiCAD STAR(T)Edition 2011 CZE je k dodání od 15. 2. Program si zachovává velmi příznivou cenu 50 200 Kč (+DPH). Více informací najdete na produktových stránkách.

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.