Architektonická soutěž na nový městský úřad v Lázních Bělohrad

Architektonická soutěž na nový městský úřad v Lázních Bělohrad

(11. 10. 2017) Součástí řešení je návrh úprav části náměstí. 

 
 
 
 

Architektonická soutěž na nový městský úřad v Lázních Bělohrad

Předmětem soutěže je návrh urbanistického a architektonického řešení objektu nového Městského úřadu v Lázních Bělohradě. Součástí návrhu bude řešení části náměstí jako předprostoru nového úřadu v rozsahu řešeného území. Na pozemcích určených ke stavbě jsou stávající objekty, č.p. 28, č.p. 27 včetně garáže. Tyto objekty mohou být v rámci řešení buď odstraněny, nebo mohou být zachovány, rekonstruovány, přestavěny či dostavěny. Soutěžící se také může rozhodnout k rekonstrukci pouze jedné z budov. Konkrétní řešení ponechává zadavatel na invenci soutěžících. Zadavatel konstatuje, že i v případě rekonstrukce se podle zákona o hospodaření energií, v platném znění, jedná o novou budovu, a to o budovu s téměř nulovou spotřebou energie.

Jednofázová otevřená projektová architektonická soutěž.
Datum odevzdání soutěžních návrhů: 15. 12. 2017

Více informací najdete na stránkách ČKA.

Soutěžní podklady jsou dostupné i na profilu zadavatele, na odkazu:
https://pro-za.cz/contracts/517e09

Další informace najdete na stránkách Lázně Bělohrad: Nová budova radnice.

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.