Časopisy Stavba a Materiály pro stavbu

Časopisy Stavba a Materiály pro stavbu

 
 
 
 

Časopisy Stavba a Materiály pro stavbu

Roční předplatné se slevou 35%

Materiály pro stavbu Stavba
(Vaše cena 561 Kč,
z původních 864 Kč – 9 výtisků)
(Vaše cena 452 Kč,
z původních 695 Kč – 4 výtisky
)
Odborný časopis určený projektantům, technikům stavebních firem, architektům, stavebním inženýrům a všem zájemcům o novinky v oblasti stavebnictví. Přináší informace především o stavebních materiálech a výrobcích a způsobech jejich použití. Upozorňuje na poruchy vzniklé chybnou volbou technologie či nesprávným postupem a navrhuje možnosti jejich nápravy.
časopis Materiály pro stavbu
Architektonický časopis Stavba přináší aktuální novinky ze světa architektury a stavění. Jednotlivá čísla jsou většinou tematicky zaměřena, přičemž stěžejní a pravidelně se vracející témata jsou věnována otázkám rozvoje měst, bydlení a rekonstrukcím.
Časopis je určen všem zájemcům o současnou architekturu nebo o otázky stavění v historických centrech a obnovy historických budov, a to jak odborníkům činným v projektování, stavění, stavebních řízeních atd., tak široké veřejnosti.
časopis Stavba
Přehled všech našich titulů naleznete ZDE
V případě zájmu nás kontaktujte: predplatne@bmczech.cz.


 

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2018 Business Media CZ, s. r. o.