Bytový dům Procházkova 7

Bytový dům Procházkova 7

 
 
 
 

Bytový dům Procházkova 7

Developerská společnost Crescon dokončila rezidenční projekt komorního luxusního bydlení. Bytový dům s osmi exkluzivními byty vyrostl v pražské čtvrti Podolí v ulici Procházkova, jejíž jméno nese ve svém názvu – Procházkova 7.


Projekt luxusního bydlení podle návrhu Ing. arch. Heidlera z architektonické kanceláře VHE je postaven v souladu se současnými trendy české architektury. Zároveň vychází z tradičního funkcionalismu první republiky, jehož prvky transformuje soudobým způsobem. Respektuje okolní vilovou zástavbu a přesně zapadá do jedinečné atmosféry pražského Podolí. „Náš předpoklad, že segment luxusního bydlení si zájemce vždy najde, se ukázal jako správný. Podolí jako tradiční rezidenční čtvrť Prahy 4 je velmi příjemnou a navíc investičně zajímavou lokalitou. Jedná se o čtvrť s ulicemi alejového typu se starší vilovou a činžovní zástavbou, se kterou koresponduje i architektura našeho projektu,“ říká Jan Jerie, ředitel společnosti.

Bytový dům Procházkova 7 je řešen jako solitérní objekt s pěti nadzemními podlažími, ve kterých je umístěno 8 bytových a 1 nebytová jednotka. Byty jsou realizovány v dispozicích 3 + kk a 4 + kk a ve velikostech od 92,7 m² až po 119,9 m². Ke každému bytu náleží prostorná terasa. V pátém ustupujícím podlaží se rozprostírá penthouse s rozlehlou střešní terasou, nabízející krásný výhled do širokého okolí. V prvním nadzemním podlaží je situován byt 3 + kk s přímým vstupem na soukromou zahradu, jedna nebytová jednotka a posilovna. Podzemní podlaží objektu je využito pro parkování a sklepní kóje. Pro byty v projektu Procházkova 7 je typické propracované dispoziční uspořádání a precizní technické provedení. O vysoké kvalitě svědčí i standardy vybavení bytů od předních světových výrobců.

tisková zpráva

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Bytové domy

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.