Co znamená BIM pro firmu a co pro projekt?

Co znamená BIM pro firmu a co pro projekt?

(12. 4. 2018) Společnost ALLPLAN vytvořila rozsáhlou řadu informačních materiálů poskytující náhled na toto téma

 
 
 
 

Co znamená BIM pro firmu a co pro projekt?

Building Information Modeling (BIM) je na vzestupu. V posledních letech se stala tato pracovní metoda v mnoha evropských zemích povinnou pro veřejné zakázky. Zároveň je také požadována soukromými investory. Navzdory snaze společností a sdružení, jako je např. buildingSMART e. V., srozumitelně zprostředkovat metodiku BIM, představuje BIM pro spoustu potenciálních uživatelů stále ještě výzvu.

Ve spolupráci s řadou BIM expertů vytvořila společnost ALLPLAN rozsáhlou řadu informačních materiálů, které poskytují náhled na toto téma. Najdete zde odpovědi na typické otázky týkající se pracovní metody BIM. Jak se bude vyvíjet způsob práce založený na BIM? Co znamená BIM pro firmu a co pro projekt? Jaké procesy je potřeba definovat?

Jednotlivé BIM příručky si můžete zadarmo stáhnout zde »
www.allplan.com/cz/bim/bim-guides/

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2018 Business Media CZ, s. r. o.