Generative design

Generative design

(4. 3. 2016) Knihovna materiálů matériO pořádá dne 22. března odborný seminář.

 
 
 
 

Generative design

od květáku až po agentní systémy
22. března 2016 od 17 hod.
Knihovna materiálů matériO Prague, Říčanova 19, Praha 6

Na vše, co jste chtěli vědět o generativním designu a experimentální architektuře, se nemusíte bát zeptat na březnovém odborném semináři, který se bude konat přímo v prostorách Knihovny materiálů matériO na pražském Břevnově.
Intenzivní přednáškový blok představí základy principů digitálního návrhu, jeho možnosti, tendence a vize v podání experta na parametricismus, architekta Jana Petrše, externího konzultanta Knihovny materiálů. O realizaci  konkrétní stavby od prvotního nápadu, přes proces návrhu, až po výrobu promluví přímo její spoluautorka, absolventka renomovaného ITECH ve Stuttgartu, Leyla Yunis. Co se při tom naučila a co plánuje do budoucna? To vše a mnohem více Vás čeká 22. 3. od 17:00 v Knihovně materiálů matériO na Říčanově 19.
Více informací v magazínu Material Times nebo na info@materio.cz.
zdroj: Newsletter matériO´

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.