HP Designjet T2300 eMFP: Čtvrtý rozměr Vašeho tisku

HP Designjet T2300 eMFP: Čtvrtý rozměr Vašeho tisku

 
 
 
 

HP Designjet T2300 eMFP: Čtvrtý rozměr Vašeho tisku

Přijměte pozvání společností AMON System a Hewlett-Packard do Tiskového democentra HP v Praze, kde pro Vás pořádáme pravidelné semináře, workshopy a představení novinek. Nejbližší seminář se uskuteční 10. března, pro všechny předem registrované je zcela zdarma.

HP Designjet T2300 eMFP je první velkoformátovou tiskárnou, která umožňuje pohodlnou on-line spolupráci projekčních týmů bez ohledu na to, zda jste právě v terénu, v pohodlí kanceláře či tisíce kilometrů daleko. Zaneste ručně načrtnuté změny do plánů přímo na staveništi, ihned je naskenujte a odešlete do projekční kanceláře – projektanti zde mohou obratem zanést revize a aktualizaci snadno rozeslat na příslušná pracoviště. Všichni v týmu tak mohou okamžitě pracovat s nejaktuálnější verzí projektové dokumentace. Sci-fi? S HP Designjet T2300 eMFP a aplikací ePrint&Share rozhodně ne – přesvědčte se sami!

Proč se přijít podívat?
Zkušení specialisté pro oblast velkoformátového tisku Vám předvedou multifunkční tiskárnu HP Designjet T2300 eMFP a její možnosti, snadné ovládání i kvalitu tisku. Také Vás seznámíme s řešením ePrint&Share pro sdílení tištěných a skenovaných dat. A co víc – sami si můžete vyzkoušet tisk Vámi přinesených dat i různé tiskové materiály (pro technické i grafické aplikace).

Společnost AMON System, vedoucí hráč na českém trhu velkoformátových řešení HP, pro Vás navíc připravila pestrou nabídku možných způsobů financování i komplexní služby, včetně instalace, rozšířené záruky či pravidelné profylaxe tiskáren. K dispozici jsou Vám mnohá zvýhodnění – od balíčků tiskových materiálů přes odkup starých zařízení až po speciální nabídky médií a příslušenství.
Tip: Naše služby pro Vás neustále rozšiřujeme – ke každé rozšířené záruce HP Care Pack u tiskárny T2300 eMFP Vám tak nabídneme instalaci tiskárny zdarma.

Kdy a kde?
Nejbližší seminář jsme pro Vás přichystali již na 22. března 2011 od 9:30 hodin Tiskovém democentru HP, Malešická 20, Praha 3 (mapka).

Jak se registrovat?
Počet míst je omezen, nezapomeňte se proto předem registrovat zde, či na e-mailu tvosykova@amonsystem.cz.

Společně s kolegy Vás zve a těší se na Vás

Roman Klimek
Category&Sales Manager
Large Format Printing
Czech Republic and Slovakia

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.