IDENTITA ARCHITEKTURY

IDENTITA ARCHITEKTURY

(13. 9. 2017) Pozvánka na 2. mezinárodní konferenci na téma Identita soudobé architektury v podmínkách globálního světa

   
 
 
 
 

IDENTITA ARCHITEKTURY

Vážení kolegové, vážené kolegyně,vážení přátelé, příznivci architektury,

dovoluji si Vás pozvat na druhou mezinárodní konferenci EUPRO 2017:  Identita soudobéarchitektury v podmínkách globálního světa, pořádanou Fakultou umění aarchitektury TUL v Liberci, která se uskuteční ve dnech 25. – 27. 9.2017 v Liberci, v Aule budovy G, 3.n.p., Univerzitní nám. 1410/1, 46117 Liberec.

Tématicky navazuje na 1. konferenci - Architektura mimo centra.

Záměrem je diskuse na téma IDENTITA, pokusit se o odhaleníproblematiky identity místa nebo národní identity v soudobéarchitektuře, toto téma bude nahlíženo z různých možných úhlů pohledůa ze situací v jakých se lokální tvůrci a jejich tvorba nachází.Široké spektrum přístupů může odhalit specifika české architektonickéscény a její identity.

Konference je uskutečněna díky projektu EUPRO II - Budováníinstitucionální kapacity a mezinárodních partnerství pro základnívýzkum v oblasti architektury a urbanismu (LE14012),

V případě zájmu se prosím registrujte ZDE.
Kapacita sálu je omezena. Děkujeme za pochopení.

Bližší informace najdete v pozvánce v galerii nad textem.

prof. Ing. arch. Zdeněk Fránek
Fakulty umění a architekturyTechnické univerzity v Liberci
Studentská 2

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.