Jana Zielinski ve finále soutěže TOP ženy Česka

Jana Zielinski ve finále soutěže TOP ženy Česka

(22. 1. 2016) Anketa je každoročně sestavována na základě nominací čtenářů a odborné poroty.

 
 
 
 

Jana Zielinski ve finále soutěže TOP ženy Česka

Ředitelka Designbloku Jana Zielinski byla zvolena mezi finalistky prestižní ankety Hospodářských novin TOP 25 nejvýznamnějších žen veřejné sféry, která je každoročně sestavována na základě nominací čtenářů a odborné poroty.

Jana Zielinski spolu s Jiřím Mackem již 17 let organizuje a řídí Designblok, Prague Design and Fashion Week, který je v současnosti největší přehlídkou designu a módy ve střední Evropě. Ocenění je potvrzením vlivu Designbloku, který na českou společnost má.

Zařazení mezi 25 nejvlivnějších žen Česka beru především jako poctu naší práci na poli propagace a podpory českého designu, na které pracujeme více než 17 let.

Kromě organizace Designbloku jsou Jana Zielinski s Jiřím Mackem také zakladateli české značky Křehký, producenty Cen Czech Grand Design, hlavního oborového ocenění na poli designu v České republice. V roce 2015 se podíleli na programu projektu Plzeň, město kultury 2015, pro který vytvořili výstavu DOMUS představující práci 27 českých i zahraničních designérů. Se značkou Křehký se zúčastnili milánského týdne designu nebo Dnů Prahy v Dublinu. 
tisková zpráva

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.