Má vlast cestami proměn 2017

Má vlast cestami proměn 2017

(18. 5. 2017) Slavnostní zahájení výstavy 9. ročníku putovní výstavy

 
 
 
 

Má vlast cestami proměn 2017

Výstava ožívá vždy na jaře na staroslavném Vyšehradě v Praze. U příležitosti slavnostního zahájení si návštěvníci mohou prohlédnout všechny vystavené proměny a užít si bohatý doprovodný program. Slavnostní zahájení 9. ročníku výstavy se bude konat v sobotu 20. května 2017. 

Putovní výstava Má vlast cestami proměn přináší svědectví o příznivých proměnách zanedbaných míst a sídel v naší krajině.
Díky odhodlání místních lidí a ochotě řady donorů se chátrající stavby mění v důstojné objekty s užitečnou náplní, veřejný  prostor dostává novou tvář, sakrální objekty nacházejí svůj ztracený smysl a příroda se nadechuje k novému životu.

Více informací k výstavě Má vlast cestami proměn
Program slavnostního zahájení

Slavnostní zahájení:
Kdy: 20. května 2017 od 11:00 do 18:00
Kde: Areál NKP Vyšehrad 
Vstup zdarma

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.