Nová střecha rodinného domu s využitím desek Roofing Board

Nová střecha rodinného domu s využitím desek Roofing Board

(12. 2. 2018) Odolná ochrana proti větru a počasí 

   
 
 
 
 

Nová střecha rodinného domu s využitím desek Roofing Board

Již dva roky po instalaci střešní krytiny z čerstvého dřeva bylo nutné střechu tohoto rodinného domu rekonstruovat. V důsledku chybné pokládky pronikala dovnitř voda, dřevo se začalo ohýbat a současně s tím došlo i k poškození krytiny z bitumenových šindelů. Aby bylo možné pro bitumenové šindele znovu zajistit rovný podklad, byla pro novou střešní krytinu zvolena střešní bednící deska EGGER Roofing Board. Díky malým rozměrům desky, její nízké hmotnosti a inovativnímu profilování okrajů byla rekonstrukce střechy o rozloze 200 m2 dokončena za necelé dva dny. Vzhledem k renovaci střechy za plného provozu bylo důležité provést práce co nejrychleji. Díky tvarové stabilitě desek je vyřešen nyní i požadavek dlouhodobé odolnosti. 

Střecha rodinného domu v Buzău (Rumunsko)
Použité produkty:
Deska EGGER Roofing Board 2400 x 600 x 15 mm
Realizace:
Výrobce: SC Roofing Construct SRL
Distributor: Tegola Romania
Období výstavby: Září 2017 

podle podkladů společnosti EGGER
foto© Marian Ouatu 

EGGER CZ s. r. o.
Čechova 498
500 02 Hradec Králové
www.egger.com

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2018 Business Media CZ, s. r. o.