Nové plastové, resp. plast-hliníkové posuvné dveře se zdvihem

Nové plastové, resp. plast-hliníkové posuvné dveře se zdvihem

 
 
 
 

Nové plastové, resp. plast-hliníkové posuvné dveře se zdvihem

Internorm, evropská vedoucí značka oken, vstupuje do nového roku s novými vlastnostmi a vylepšeními svých produktů, ale také s rozšířeným sortimentem. Novinkou v sortimentu jsou i plastové posuvně zdvižné dveře KS 430, které se vyznačují úzkým hranatým designem a maximálním podílem skla.Plastové, resp. plast-hliníkové posuvné dveře se zdvihem KS 430
Moderní hranatý vnitřní a vnější design nových dveří KS 430 s úzkými posuvnými rámy a bezrámovými pevnými díly zajišťuje maximální skleněnou plochu. Dveře KS 430 lze ze tří stran kompletně zaomítnout tak, že u bočního dílu je vidět pouze sklo. Patentovaná skrytá vodicí kolejnice, která je zabudovaná v rámu, a integrovaný doraz zajišťují perfektní vzhled, hladký chod a vysoký stupeň ochrany proti vloupání. Systém „Soft/Lift“ u dveří KS 430 umožňuje snadné a pohodlné posouvání a zvedání velkoplošných prvků. Díky sériově dodávanému trojsklu a vysoce tepelně izolačnímu prahu ze skleněných vláken poskytují tyto nové posuvné dveře se zdvihem perfektní tepelnou izolaci a úsporu energie. S vynikající hodnotou tepelné izolace 0,64 W/m2K jsou dveře KS 430 vhodné pro pasivní domy. Práh je na přání možné dodat i v nižším provedení, vhodném pro bezbariérové budovy.
Dveře KS 430 se standardně vyrábějí do šířky 5,8 m a výšky 2,8 m a lze je perfektně kombinovat se všemi ostatními okenními systémy firmy Internorm.

Nové plastové, resp. plast-hliníkové posuvně zdvižné dveře KS 430 díky úzké konstrukci rámů a velkým skleněným plochám vpustí do vašeho domova spoustu světla – a to při zachování senzační hodnoty tepelné izolace 0,64 W/m2K.
www.internorm.cz

Publikováno v časopise Stavba 2014/3, s. 65


 

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2018 Business Media CZ, s. r. o.