Polygon House

Polygon House

 
 
 
 

Polygon House

Místo stavby: Doudlebská ul., Praha
Architekt: Václav Aulický, Radim Kousal
Projekt zpracoval: Spojprojekt. a. s., SIAL architekti a inženýři Liberec
Investor a developer stavby: FCC
Projekt: 2001-2002
Plocha kanceláří: 10000 m²
Náklady: 245 mil. Kč
Realizace: 2002-2004

Polygon House, který nyní vlastní společnost CPDP B.V., je kancelářská budova v Praze 4. Její poloha v obchodní a administrativní čtvrti na Pankráci s přímým napojením na dálnici D1 a necelých deset minut od centra města či od stanice metra je výborná. Architektura budovy je elegantní s působivou fasádou a atraktivním designem interiéru. Polygon House nabízí 9 nadzemních a 2 podzemní podlaží s téměř 10 000 m2 kanceláří standardu A s nejlepším vybavením. V podzemí je 117 parkovacích míst a na povrchu dalších sedm. Mezi nájemníky patří společnosti SIEMENS Engineering, a. s., EMPIRE IT Development, BIOTRONIK, CATERPILLAR, MICHELIN, Trans Com nebo Saint Gobain. Celé jedno patro si pro podzimní volby 2009 pronajala Občanská demokratická strana.
Stavba byla dokončena v roce 2004, CPDP B.V. ji koupil v červnu 2006.

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Administrativa

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2018 Business Media CZ, s. r. o.