Principy územního plánování evropských měst II.

Principy územního plánování evropských měst II.

(21. 4. 2017) Smíme v Praze bydlet?

 
 
 
 

Principy územního plánování evropských měst II.

Pokračování úspěšné prosincové konference “Principy územního plánování evropských měst” se uskuteční 28. dubna 2017 od 9.00 hodin v Rezidenci primátorky hl. m. Prahy. (Mariánské náměstí 1/98). Podtématem bude "územní plán a bydlení". 

Základním cílem je přinést do Prahy odbornou a profesionální diskuzi za účasti architektů a odborníků, kteří mají dlouhodobé zkušenosti s územním plánováním evropských měst. Tuto činnost, její vývoj a metodiky, jakožto i spolupráci institutů plánování s politiky, představujeme politické i odborné reprezentaci města Prahy i dalším hostům. Tentokrát se zaměříme na bydlení a růst města, roli územního plánování a využívání ostatních nástrojů pro podporu bytové politiky a bytové výstavby.

O své zkušenosti se s námi podělí experti: Peter Gero (Hamburg), Peter Austin (Oslo), Martin Klamt (Mnichov ),Jelena Ricov (Záhřeb), Christoph Braumann (Salzburk), Koos van Zanen (Amsterdam) a Wigbert Bengtsson (Furstenwald).

Souhrnné poučení z minulé konference přednese Martin Kloda, o obytnosti našich měst dále pohovoří Jan Jehlík a Jaromír Hainc, Metropolitní plán  pak představí Roman Koucký a Michal Leňo, o stavu Prahy pohovoří analytik Pavel Kliment z KPMG a  autor Pražských stavebních předpisů Pavel Hnilička nás seznámí s komplikovaností schvalovacích procesů, majících vliv na stav bytové výstavby v Praze.

Konferenci moderuje předseda spolku, Josef Smutný.

Počet účastníků konference je omezen kapacitou sálu.
Prosíme Vás, abyste potvrdili svoji účast obratem na tuto e-mailovou adresu: clovekaprostor@gmail.com

Program včetně seznamu přednášejících najdete v příloze pod článkem.
tisková zpráva

Doplněno Stavbaweb:
Informace a videozáznam z první konference "Principy územního plánování evropských měst" pořádané v prosinci 2016 najdete ZDE.Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.