RAKO NEWS 2018

RAKO NEWS 2018

(13. 11. 2017) Společnost LASSELSBERGER, s. r. o. uvedla na trh novou kolekci obkládaček a dlaždic

   
 
 
 
 

RAKO NEWS 2018

Společnost LASSELSBERGER, s.r.o. uvedla na trh novou kolekci obkládaček a dlaždic RAKO NEWS 2018, celkem šest nových sérií. Tři koupelnové série Extra, Mano, Garda a tři podlahové série Extra, Kaamos, Alba.

Na keramickém designu je podstatná jeho funkčnost a přímý kontakt s uživatelem. Keramické obklady RAKO nás obklopují již 135 let a je skvělé, když nás i po tolika letech umějí příjemně překvapovat. Designéři stále stojí před výzvou zpracovat vlastní ideu tak, aby fungovala pro jiné. Mnohokrát musí autoři keramického designu, respektive obkladu, zkrotit svou vlastní vizi a vhodně propojit požadavky jednotlivých trhů a technologické možnosti. A přitom všem je třeba zanechat na obkladech autorský rukopis. V umění to funguje jinak. Vyjadřují se v něm nálady, pocity a myšlenky, nemusíte dbát na techniku a funkčnost. Můžete se vyjádřit navzdory nepochopení. U designu, a průmyslového keramického zvlášť, máte jistá pravidla, která je třeba respektovat.

LASSELSBERGER, s.r.o. je výrobcem keramických obkládaček, dlaždic RAKO  a stavební chemie RAKO SYSTEM, nabízí komplexní řešení. Výrobky RAKO prodává do 67 zemí 5 kontinentů (včetně Kanady a Austrálie)! Obkládačky a dlaždice, dříve vymezené pouze „na doma,“ musí být dnes vhodné nejen pro bytovou výstavbu, ale i pro veřejné technicky náročné objekty. Designově přijatelné na všech světových trzích.

Značka RAKO letos přichází s novými kamennými povrchy (série Garda, Alba, Kaamos) „starými dobrými“ keramicky pojatými přírodními materiály, které si drží v nabídce své stále místo. Série vhodně doplňuje celá řada zajímavých dekorací včetně nestárnoucí mozaiky. Obliba série Extra předurčila její obohacení o barevně a formátově harmonické obkládačky včetně několika dekorací. V sérii zaujme patchworková obkládačka s retro motivy vhodná do koupelny i kuchyně. Příběh, jak vznikaly ručně vyrobené obkládačky značky RAKO, na zdi rozehraje keramicky přitažlivý povrch obkládaček série Mano.

I když mají výrobky na sobě otisk přírody, příběh keramiky, jsou díky současným technologiím přizpůsobené náročným požadavkům moderního bydlení. Dnes oblíbený přívlastek „inteligentní“ dům, „inteligentní“ domácnost mají „inteligentní“ obklady odjakživa. Ani po 135 letech existence nejsou jejich vlastnosti překonatelné a díky novým technologiím na sobě stále pracují! 

Více o jednotlivých sériích na www.rako.cz
tisková zpráva
Foto RAKO


RAKO
www.rako.cz
Zákaznická linka: 800 303 333
info@rako.cz

  Výrobci/dodavatelé

Adelova 2549/1

320 00 Plzeň

Telefon +420 800 303 333

info@rako.cz

http://www.rako.cz

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.