Škola pro památky - Praktický úvod do památkové péče

Škola pro památky - Praktický úvod do památkové péče

(10. 4. 2017) Workshop od 20. do 22. dubna 2017.

 
 
 
 

Škola pro památky - Praktický úvod do památkové péče

KDY: Čtvrtek 20. Duben 2017 - Sobota 22. Duben 2017 9:00 - 18:00
KDE: NPÚ ÚOP v Josefově, Okružní 418, Josefov - Jaroměř

Workshop je koncipován jako třídenní soustředění, které je složené ze dvou částí – teoretické (přednáškové) a praktické. V rámci praktických cvičení, která budou probíhat ve vybraných objektech pevnostního města Josefov, si účastníci osvojí nově získané znalosti.

Workshop je určen zejména členům spolků a podobných organizací, které se věnují záchraně a obnově památek v ČR, vlastníkům historických staveb, studentům posledních ročníků vysokých škol oborů dotýkajících se ochrany památek či historie umění, kteří uvažují o pracovním uplatnění v oblasti památkové péče, ale i dalším zájemcům.

Registrace:   registrace@omniumos.cz  

Podrobné informace o workshopu ZDE.
podle podkladů pořadatele

Komentáře ke článku

 
 
 
 

12. 4. 2017 16:26:48. Re: Škola pro památky - Praktický úvod do památkové péče. jadran

  Něco jako sjezd mladých obránců vlasti za minulého režimu, nebo třeba adeptů pomocní stráže VB. Dokud se nezmění přístup k památkové péči jako takové, komplexně legislativně nedojde ke změněn pojetí a to včetně legislativy, nebude se jednat o nic jiného jak pod vznešenými hesly o ušlechtilých cílech beztrestně šikanovat, buzerovat ostatní - vesměs schopnější (není myšleno hanlivě) a hlavně si léčit svoje komplexy méněcennosti y vytvářet pocit vlastní důležitosti. Doufám, že se zúčastní celý Klub za starou Prahu a třeba i ten doktor-venerolog z FN v Praze Motole, který nám názorně předvedl, jak může laik "pomoct" zachránit památku.....

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.