Současná krajinářská architektura višegrádských zemí 2015

Současná krajinářská architektura višegrádských zemí 2015

(20. 1. 2016) Výstava od 21. ledna do 4. února 2016 v nové budově ČVUT.

   
 
 
 
 

Současná krajinářská architektura višegrádských zemí 2015

Prestižní přehlídka toho nejlepšího, co se v středoevropském prostoru událo v rámci krajinářské architektury za posledních pět let.

Společnost pro zahradní a krajinářskou tvorbu (www.szkt.cz) pod záštitou Mezinárodního visegrádského fondu přináší od 21. ledna do 4. února 2016 do nové budovy ČVUT v Praze 6 výstavu, nazvanou "Současná krajinářská architektura višegrádských zemí 2015". Vernisáž bude zahájena děkanem Fakulty architektury profesorem Ladislavem Lábusem ve čtvrtek 21. ledna v 16 hodin. Po prezentaci českých a zahraničních děl budou mít návštěvníci možnost si s jejich tvůrci neformálně pohovořit. V pátek 22. ledna od 9 do 12 hodin proběhne v přízemí nové budovy ČVUT veřejná panelová diskuse v anglickém jazyce, věnovaná roli a postavení krajinářských architektů v současné společnosti. 

Účast na akci je bezplatná! Rezervujte si místo na kancelar@szkt.cz.
Více informací naleznete na www.szkt.cz

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.