Součástí stavebního veletrhu FOR ARCH bude letos nově FOR STAV

Součástí stavebního veletrhu FOR ARCH bude letos nově FOR STAV

(14. 1. 2016) Od 20. do 24. září v Praze.

 
 
 
 

Součástí stavebního veletrhu FOR ARCH bude letos nově FOR STAV

(ČTK) - Novinkou letošního 27. ročníku mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH, který se uskuteční od 20. do 24. září v Praze, bude veletrh stavební chemie, spojovacích materiálů a ochranných pomůcek FOR STAV. Organizátoři veletrhu to uvedli v tiskové zprávě.

"Letošní ročník bude zase o něco zajímavější. Organizátoři rychle zareagovali na přání návštěvníků a připravili nový souběžný veletrh FOR STAV," píše se ve zprávě.

Při příležitosti největšího stavebního veletrhu v Česku se tak představí stovky vystavovatelů na souběžně probíhajících veletrzích, například na 7. ročníku veletrhu vytápění, alternativních zdrojů energie a vzduchotechniky FOR THERM, na 11. ročníku veletrhu dřevostaveb a dřeva pro stavby FOR WOOD, na 11. ročníku veletrhu bazénů, koupacích jezírek, technologií a saun BAZÉNY, SAUNY & SPA či na zcela novém veletrhu FOR STAV.

"Vystavovatelé si jsou vědomi pozitivního vývoje české ekonomiky a chuti Čechů opět utrácet, a tak nečekají s rezervacemi výstavních ploch až na jaro nebo léto. Výstavní plochy si objednávali hned po skončení předchozího ročníku,"
uvedl ředitel veletrhu Martin František Přívětivý.

Loňský ročník veletrhu FOR ARCH společně se souběžně probíhajícími veletrhy navštívilo téměř 75 tisíc návštěvníků. Během pěti dnů se jim na výstavní ploše přes 39.000 m2 představilo 830 vystavovatelů, z toho 66 ze zahraničí.

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.