Startuje 8. ročník Školy mistrů

Startuje 8. ročník Školy mistrů

(11. 2. 2019) Série bezplatných seminářů startuje 11. února a potrvá až do konce března

 
 
 
 

Startuje 8. ročník Školy mistrů

Společnost LB Cemix pořádá již osmý ročník oblíbené Školy mistrů. Série bezplatných seminářů startuje 11. února a potrvá až do konce března. Obchodní partneři, realizační společnosti a zájemci z řad odborné stavební veřejnosti se již mohou přihlásit na školení prostřednictvím online formuláře na webu www.cemix.cz.

I pro letošní rok si Cemix nachystal atraktivní program. Firmy, které se specializují na provádění fasád, ocení školení k navrhování a provádění ETICS Cemixtherm a k balkonovým systémům. Další blok seminářů je zaměřen na sanační omítky Cemix, sádrové a vápenocementové omítky nebo podlahové systémy. Účastníci školení se ale také mohou seznámit s kreativními technikami nanášení omítek Cemix MAGIC DECOR, které reprezentují moderní trend v současné architektuře i designu.

Každý účastník vzdělávacího programu obdrží Osvědčení o absolvovaném proškolení a dárek. Jako každý rok je o školení velký zájem, neváhejte se registrovat. Přihlášky jsou k dispozici na: http://www.cemix.cz/skola-mistru nebo u Vašeho obchodně-technického poradce.
tisková zpráva


Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2019 Business Media CZ, s. r. o.