Umělecká díla ve veřejném prostoru

Umělecká díla ve veřejném prostoru

(9. 1. 2019) Př​edstavení a křest publikace v CAMP

 
 
 
 

Umělecká díla ve veřejném prostoru

KDY: 22. ledna 2019, 19:00
KDE: CAMP (Vyšehradská 51, Praha 2)

Př​edstavení a křest publikace Umělecká díla na veřejných prostranstvích hl. m. Prahy (plug-in Manuálu tvorby veřejných prostranství) spojený s diskuzí o tom, jak umísťovat umění do ulic, náměstí a parků v Praze proběhne v úterý 22. ledna 2019 v CAMP - Centru architektury a městského plánování. 

Manuál tvorby veřejných prostranství hl. m. Prahy se postupně rozrůstá o dílčí metodiky – tzv. plug-iny, které se jednotlivým tématům rozpracovaným v Manuálu věnují do větší hloubky. První vlaštovkou je v tomto smyslu dokument Umělecká díla na veřejných prostranstvích hl. m. prahy, který se zabývá problematikou realizace výtvarných objektů ve veřejně přístupném exteriéru města. 
Publikaci si můžete přečíst ZDE.

Vstupenky v síti GoOut.cz

podle podkladů pořadatele

Komentáře ke článku

 
 
 
 

10. 1. 2019 07:31:09. Re: Umělecká díla ve veřejném prostoru. Ing. arch.Karel Doubner

 
 
 
 

10. 1. 2019 07:31:09. Re: Umělecká díla ve veřejném prostoru. Ing. arch.Karel Doubner

  Vedle Kintery si vážím práce opominutého Jaroslava Róny(Franz Kafka), Neprašův pomník Jaroslava Haška na Žižkově a Davida Černého(Růžový tank, Hlava Kafky a Visící rudá auta na Meetfactory, Václav na obráceném koni), dá se říct, že to nejlepší v Manuálu chybí, Pánbůh a námi a zlý pryč..

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2019 Business Media CZ, s. r. o.