Urban Talks: COBE Architects (DK)

Urban Talks: COBE Architects (DK)

(14. 5. 2018) Přednáška v CAMP dne 22. května 2018

 
 
 
 

Urban Talks: COBE Architects (DK)

Jedno z nejprogresivnějších architektonických studií současnosti, dánští COBE, přijíždí do Prahy!

Kodanští architekti COBE se zabývají celou škálou projektů od drobných intervencí ve veřejném prostoru, přes design budov až po rozsáhle urbanistické studie.

Znovu a znovu přichází s řešeními, která jsou moderní, inovativní, s velkým důrazem na lokální kontext a sociální interakce. S tímto přístupem jsou COBE autory několika oceňovaných realizací nejen v domácí Kodani, ale i na mezinárodní úrovni.

V přednášce nazvané "Our Urban Living Room", představí Thomas Krarup, partner a projektový ředitel COBE, konkrétní příklady, jak svými projekty pomáhají přetvořit Kodaň na jedno z nejpříjemnějších míst pro život.

Vstup zdarma. Registrace NUTNÁ!

KDY: 22. května 2018, 19:00 hod
KDE: CAMP - Centrum architektury a městského plánování, Vyšehradská 51, Praha 2

Facebook
http://praha.camp/

podle podkladů pořadatele

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2018 Business Media CZ, s. r. o.