Víceúčelový komplex Marina One v Singapuru

Víceúčelový komplex Marina One v Singapuru

(17. 7. 2017) K optimální akustice objektů byly použity izolace z kamenné vlny Rockwool

   
 
 
 
 

Víceúčelový komplex Marina One v Singapuru

V Singapuru vzniká jedinečný projekt Marina One navržený uznávaným architektem Christophem Ingenhovenem. Jedná se o víceúčelový komplex budov, který se skládá z rezidenčních obytných prostor, kanceláří a obchodů.  Ve vnitrobloku vyroste tzv. zelené srdce projektu, terasovité zahrady o rozloze 65 000 m². Jeho otevření je naplánováno na druhou polovinu roku 2017.

K optimální akustice objektů byly použity izolace z kamenné vlny. Rockwool přispěl svým produktem Safe’n’Silent k zajištění akustického komfortu pro obyvatele a návštěvníky budov. Izolační desky pokrývají plochu větší než 200 000 m² a jsou ideálním řešením proti nadměrnému hluku.

www.marinaone.com
Safe’n’Silent™

tisková zpráva


  Výrobci/dodavatelé

Cihelní 769

735 31 Bohumín 3

Telefon +420 596 094 111

info@rockwool.cz

http://www.rockwool.cz

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.