Vily Chuchle

Vily Chuchle

 
 
 
 

Vily Chuchle

Autor projektu: A69 – architekti
Developer: REFLECTA Development

VILY CHUCHLE
V polovine léta byla v Praze Velké Chuchli zahájena výstavba projektu VILY CHUCHLE. První práce se soustredí na zasítování stavebních pozemku. Do konce tohoto roku budou již videt první obrysy hrubé stavby jednotlivých VIL. V první polovine príštího roku bude otevrena první dokoncená vila, která bude sloužit jako vzorová.
 

Projekt VILY CHUCHLE nabízí zcela nový pohled na samotnou hodnotu bydlení a nemá na realitním trhu príliš srovnání. Moderní architekturu s funkcní dispozicí podtrhuje prostorná zahrada se vzrostlou zelení. VILY oslovují hlavne klienty, kterí hledají kvalitní bydlení a ocení celkovou propracovanost nabízeného konceptu. Kompromisy ve forme šikmých strech, malých místností nebo nedostatku úložných prostor zde nenajdete. Projekt díky temto unikátním vlastnostem vytvárí trvalou hodnotu, kterou ocení i další generace, jak je tomu napríklad v pražských lokalitách Hanspaulky nebo Orechovky.
Pri výberu samotného vybavení VIL byl kladen duraz na prírodní a bezúdržbové materiály jako jsou drevo a hliník. Plastová okna nebo laminátové podlahy zde nemely místo. I ostatní standardní vybavení jako je klimatizace, rekuperace, elektrické žaluzie a krb na tuhá paliva korespondují s celkovým pojetím projektu.
Zasazením tohoto celku do svahu nad Chuchelským závodištem dostává projekt VILY CHUCHLE ješte další rozmer. Panoramatický výhled na protejší breh Vltavy a centrum Prahy ocení jiste každý zájemce.
Projekt VILY CHUCHLE byl zařazen do prestižní soutěže o REALITNÍ PROJEKT ROKU.
tisková zpráva

Související články:


 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Bytové domy

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.