Výstava 42 nominovaných děl na Českou cenu za architekturu 2017

Výstava 42 nominovaných děl na Českou cenu za architekturu 2017

(10. 8. 2017) Vernisáž se bude konat ve čtvrtek 17. srpna 2017 v 15 hodin v Plasích

 
 
 
 

Výstava 42 nominovaných děl na Českou cenu za architekturu 2017

Česká komora architektů zve na na vernisáž výstavy 42 nominovaných děl na Českou cenu za architekturu 2017 v exteriérech Centra stavitelského dědictví NTM v Plasích, kterou pořádá ve spolupráci s Národním technickým muzeem.  

Vernisáž se bude konat ve čtvrtek 17. srpna 2017 v 15 hodin
ve venkovní expozici areálu Centrum stavitelského dědictví Národního technického muzea, Plasy (Pivovarská 5, Plasy).

Kurátorem výstavy je Ondřej Beneš.

V rámci vernisáže bude pro hosty možná návštěva dalších expozic Národního technického muzea, které jsou v Plasích k vidění.
Těšit se můžete také na křest publikace z mimořádné edice ČCA s básničkami Davida Vávry rekapitulujícími finále 1. ročníku přehlídky. 

Na výstavu bude možné zavítat od 17. srpna do 27. listopadu 2017, výstava je po celou dobu trvání ve veřejných prostorách areálu přístupná volně pro veřejnost i mimo návštěvní hodiny.

V současné době výstava 42 nominovaných děl České ceny za architekturu 2017 probíhá ve Spolkovém domě ve Slavonicích, kde je ke shlédnutí do 12. 8. 2017 a je také součástí programu festivalu Slavonice Fest, spolu s výstavou Františka Skály a Roberta Vana. 
tisková zpráva ČKA

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.