Výstava: Jan Kaplický / Future Systems - Museo Casa Enzo Ferrari

Výstava: Jan Kaplický / Future Systems - Museo Casa Enzo Ferrari

 
 
 
 

Výstava: Jan Kaplický / Future Systems - Museo Casa Enzo Ferrari

V Galerii Zdeněk Sklenář (Smetanovo nábřeží 334/4, Praha 1) probíhá výstava, na které lze vidět realizovaný projekt Future Systems Jana Kaplického.
Do 1. září 2012.Museo Casa Enzo Ferrari v italské Modeně je věnováno legendě motoristického sportu a průmyslu Enzovi Ferrarimu. Future Systems, ateliér Jana Kaplického, zvítězil v roc 2004 v mezinárodní soutěži vypsané na jeho architektonické řešení. Na výstavě se projekt prezentuje prostřednictvím původních Kaplického skic a modelů a fotografií dokumentujících průběh výstavby a výslednou podobu.

Související články: 

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.