Výstava: Kovářovi žáci

Výstava: Kovářovi žáci

 
 
 
 

Výstava: Kovářovi žáci

mmcité s radostí podpořilo malou, ale významnou výstavu Kovářovi žáci s podtitulem Historie zlínské VŠUP 1959–2011, kterou můžete shlédnout do 31. března 2012 ve výstavní síni pražské Vysoké školy uměleckoprůmyslové.


Výstava mapuje více než padesátileté působení školy designu ve Zlíně a je unikátní připomínkou tvorby téměř všech žáků jejího zakladatele profesora Zdeňka Kováře. Není divu, že právě oba majitelé mmcité – David Karásek a Radek Hegmon – se mezi žáky této významné postavy historie českého průmyslového designu také počítají a jejich lavička Portiqoa je součástí expozice.
www.mmcite.com
 
Výstava Kovářovi žáci  

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.