Wineo® Purline Digital

Wineo® Purline Digital

(12. 10. 2017) Dekor podlahy si navrhněte sami!

   
 
 
 
 

Wineo® Purline Digital

Od výrobců podlahových krytin očekáváte, že vám v rámci nových kolekcí předloží jasně dané dekory, které navrhli jejich designéři. U řady ekologických elastických podlah Wineo® Purline Digital s ničím podobně „tuctovým“ nepočítejte – konkrétní dekory si totiž můžete navrhnout sami a stát se tak originálními tvůrci Wineo® Purline Digital. 

Unikátní možnost dodat výrobci vpodstatě jakoukoliv fotografii, ze které vám vyrobí váš osobní dekor, nabízí společnost Kratochvíl parket profi. Společnost KPP, dovozce ekologických elastických krytin Wineo® Purline Digital, očekává, že jedinečnou možnost být osobití využijí hlavně architekti, kterým pomůže do posledního detailu dotáhnout jejich interiérový koncept, a kreativní odvážlivci.

Moderní digitální technologie dávají designérům volnou ruku – uplatní neomezené barevné či tvarové kreace, integrují firemní loga, vytvoří navigační systémy.

Organické podlahy Wineo® Purline jsou samy o sobě zajímavé tím, že jsou to ekologicky nejčistší podlahové krytiny současnosti a zároveň splňují nejpřísnější požadavky co do kvality. Jsou extrémně odolné a nenáročné na údržbu. Až z 90 % jsou vyrobeny z obnovitelných surovin a přírodních plnidel, jako jsou křída, řepkový nebo ricinový olej, neobsahují PVC, chlor, plastifikátory ani rozpouštědla. Jsou bez zápachu a emisí, zcela neškodné pro zdraví a odolné vůči rozpouštědlům a chemikáliím. Povrch krytiny je přitom hřejivý a příjemný i pro bosou nohu. Společnost Kratochvíl parket profi nabízí Wineo® Purline v rámci svého konceptu KPP Ecology.

K realizaci vlastního designu stačí do showroomu KPP dodat dostatečně kvalitní fotografii v co nejlepším rozlišení či výtvarný návrh, odsouhlasit si grafické zpracování podlahy od výrobce a pak už jen v řádu týdnů očekávat „svoji“ podlahu.

Dekor v rámci konstrukce Wineo® Purline Digital vytváří podobně jako u ostatních ekologických elastických krytin vrstva potištěného papíru, který je překryt přírodním polyuretanem. Ten jako ochranná vrstva brání poškození krytiny běžným provozem. Právě na tento papír je natištěn i váš dekor. Jediným omezením je odběr minimálního množství 200 m² krytiny. Cena vámi navrženého dekoru bude předmětem individuální kalkulace.

„Tradiční“ dekory kolekcí ekologických elastických krytin Wineo® Purline si lze prohlédnout v showroomech společnosti Kratochvíl parket profi, u obchodních partnerů nebo na internetových stránkách www.kpp.cz.

podle podkladů firmy Kratochvíl parket profi


  Výrobci/dodavatelé

Bohunická cesta 328/1

664 48 Moravany u Brna

Telefon +420 547 212 811

info@kpp.cz

http://www.kpp.cz

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.