Ytong vypsal soutěž o YQ stavbu

Ytong vypsal soutěž o YQ stavbu

(26. 10. 2017) Přihlaste svou stavbu do soutěže a vyhrajte až 50 000 Kč

 
 
 
 

Ytong vypsal soutěž o YQ stavbu

Stavební systém Ytong je pro svou jednoduchost jedním z nejžádanějších u výstavby rodinných domů. Výrobce Ytongu, společnost Xella, se proto rozhodl zviditelnit nápaditost jednotlivých projektů a vypsal soutěž, v níž mezi tři výherce z hlasování veřejnosti a jednoho vítěze odborné poroty rozdělí sto tisíc korun. 

Od září do konce listopadu se mohou všichni, kteří dokončili a zkolaudovali dům z Ytongu v posledních pěti letech, přihlásit do soutěže. Na webu https://yqstavba.ytong.cz se registrují a napíší potřebné informace o svém projektu. Soutěž je otevřená pro novostavby i rekonstrukce. Web bude propojen se sociálními sítěmi, soutěžící tak mohou snadno sdílet svůj projekt a získávat své fanoušky. Cílem soutěže je zapojit tak co nejširší veřejnost, aby zde vyjádřila své názory a vyměňovala si své zkušenosti s různými typy výstavby.

První tři ceny určí hlasy publika soutěže. Vítěz získá 50 000 Kč, druhý v pořadí 20 000 Kč a třetí 10 000 Kč. Výsledky budou veřejně přístupné celou dobu a příznivci soutěže tak mohou průběžně sledovat pořadí. Ytong navíc udělí ještě jednu cenu odborné poroty. Ohodnocení 20 000 Kč získá projekt, který bude nejzajímavější podle názoru technických poradců a přinese inovativní přístup do výstavby rodinných domů.

„Pro veřejnost bude web soutěže sloužit také jako platforma inspirace a zkušeností s nejrůznějšími možnostmi, jak stavět rodinný dům. Přínosné určitě bude i to, že se lidé mohou přihlášených majitelů domů ptát na nejrůznější detaily a doporučení,“ uvádí k soutěži Luděk Suchomel, vedoucí marketingu.“
tisková zpráva


  Výrobci/dodavatelé

Vodní 550

664 62 Hrušovany u Brna

Telefon +420 547 101 111

http://www.xella.cz

Komentáře ke článku

 
 
 
 

26. 10. 2017 22:31:19. Re: Ytong vypsal soutěž o YQ stavbu. Jiří Kalvach
27. 10. 2017 13:19:28. Re: Re: Ytong vypsal soutěž o YQ stavbu. Petra Cleary, Xella CZ, s.r.o.

 
 
 
 

26. 10. 2017 22:31:19. Re: Ytong vypsal soutěž o YQ stavbu. Jiří Kalvach

  To máme smůlu, náš projekt se chystá ke stanoviskům státní správy. Stavět se bude v roce 2018.

27. 10. 2017 13:19:28. Re: Re: Ytong vypsal soutěž o YQ stavbu. Petra Cleary, Xella CZ, s.r.o.

  Dobrý den,
soutěž bychom rádi zopakovali i v budoucnu, takze o svou šanci nepřijdete. Zatím budeme rádi, pokud načerpáte inspiraci a od 1.11. můžete také hlasovat pro aktuálně zaregistrované stavby. Děkujeme za přízeň a těšíme se na Váš projekt. Krásné podzimní dny!

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.